• مرطوب کننده برنزه کننده

مرطوب کننده برنزه کننده

برنزه کننده و مرطوب کننده لوکس

این فرمولاسیون لوکس برای انسان متمایز امروزی، برنزه کننده ای عالی است که به پوست هیچگونه آسیبی نمیرساند و نفوذ بیشتر را برای اطمینان از حصول رنگ برنزه بادوام میسر میسازد.

"مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO یک فرمول همه کاره لوکس است که:

• یک رنگ برنزه عالی و ماندگار تولید میکند

• به عنوان یک مرطوب کننده سریع الجذب طبیعی عمل می کند تا از خشک شدن پوست جلوگیری کند.

• با یک ترکیب منحصر به فرد از چند پپتید، ابریشم غنی، و گیاهان طبیعی، اثرات ضد پیری را ارائه میدهد

• نیاز به قرار گرفتن در معرض اشعه مضر ماوراء بنفش را از بین میبرد

برنزه کننده و مرطوب کننده لوکس

این فرمولاسیون لوکس برای انسان متمایز امروزی، برنزه کننده ای عالی است که به پوست هیچگونه آسیبی نمیرساند و نفوذ بیشتر را برای اطمینان از حصول رنگ برنزه بادوام میسر میسازد.

"مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO یک فرمول همه کاره لوکس است که:

• یک رنگ برنزه عالی و ماندگار تولید میکند

• به عنوان یک مرطوب کننده سریع الجذب طبیعی عمل می کند تا از خشک شدن پوست جلوگیری کند.

• با یک ترکیب منحصر به فرد از چند پپتید، ابریشم غنی، و گیاهان طبیعی، اثرات ضد پیری را ارائه میدهد

• نیاز به قرار گرفتن در معرض اشعه مضر ماوراء بنفش را از بین میبرد

بر خلاف کرمهای برنزه کننده سنتی، مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO، حداکثر اشباع و رطوبت پوست را برای حصول نتایج مطلوب و پایدار ارائه میدهد.

این برنزه کننده پویای نوآورانه طوری طراحی شده است تا رنگ چهره را کاملا برنزه کند، آنقدر سرشار از رنگ که بلافاصله پوست سالمتر و درخشنده تر به نظر میرسد. مواد تشکیل دهنده با دقت انتخاب شده اند تا نتایج مطلوب را ایجاد نمایند.

"مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO به طور خاص طراحی شده است تا تلاش شما را برای برنزه کردن کامل بدون نگرانی از آسیب رساندن یا از بین بردن پوست برآورده کند. از برنزه شدن زیبا، مرطوب کنندگی عالی، و از همه مهمتر، ظاهری جوان و احساس اعتماد به نفس در پوست خود، لذت ببرید.

"مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO فقط حاوی بهترین مواد اولیه است تا این فرمول لوکس، درخشش طبیعی عالی و بدون نگرانی از رنگ نارنجی مصنوعی و یا رگه رگه شدن را برای شما به ارمغان بیاورد. با ترکیب پروتئین ابریشم منحصر به فرد و فرمول چند پپتیدی، پوست بلافاصله شاداب و باطراوت شده و با توجه به خواص ضد پیری طراحی شده برای کاهش دادن و کند کردن اثرات زمان، جوانتر به نظر میرسد.

برای حصول بهترین نتیجه هنگام استفاده از "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO، مراحل زیر را دنبال کنید:

• پیشنهاد میشود قبل از هر چیز، صورت خود را با "پاک کننده متعادل کننده" و "اسکراب لایه بردار عمیق" 4VOO پاک مرده و لایه برداری کنید. این کار با زدودن آلودگیهای سطحی باعث آماده شدن پوست شما برای نفوذ عمقی رنگ میشود.

• صورت و گردن خود را با یک حوله تمیز خشک کنید. از آنجا که محصول برنزه کننده ما به عنوان مرطوب کننده هم عمل میکند نیازی به استفاده از مرطوب کننده ندارید.

• برنزه کننده را روی صورت خود پخش کنید و مطمئن شوید هیچ نقطه ای را فراموش نکرده اید. برنزه کننده را به مقدار کم روی صورت و گردن خود استفاده کنید زیرا پوست به سادگی تیره میشود همچنین پشت گوش و پشت گردن خود را فراموش نکنید مخصوصا هنگامی که موهای کوتاهی داشته باشید.

• بعد از استفاده، دستهای خود را بخوبی بشویید تا دستهایتان رنگی نشوند

لطفا به "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO فرصت کوتاهی بدهید تا کاملا جذب شده و به نتیجه دلخواه برسید.

مهم است که با مقدار کمی از "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO شروع کنید تا مطمئن شوید که رنگ نهایی خیلی تیره نیست و سپس در روزهای آتی با استفاده مجدد به رنگ برنزه دلخواه خود برسید انگار که تازه از پرواز برگشت از تعطیلات سفر به استوا پیاده شده اید!

فواید ترکیبات ما برای شما شامل:

• palmitoyl oligopeptide, palmitoyl tetrapeptide-7 – ظاهر چین و چروک را بهبود میبخشد – تحقیقات نشان داده است که این مواد از رتینول و ویتامین C موجود در محصولات مراقبت از پوست موثرتر هستند.

• ابریشم - ارزشمندترین فیبر طبیعی؛ آنچه باعث منحصر به فرد بودن ابریشم میشود توانایی آن در نگهداری و آزادسازی رطوبت، با توجه به درجه حرارت و رطوبت محیط اطراف است. جزء اصلی آن fibroin (جرم لیفی)، پروتئین کلوئیدی آمفوتریک است. پودر ابریشم غنی از اسیدهای آمینه ابریشم، از جمله آلانین، گلایسین و سرین، میباشد که اجزاء اصلی سازنده پروتئینهای پوست هستند و به عنوان بخشی از عامل مرطوب کننده طبیعی در نظر گرفته میشوند. همچنین شامل اثرات ضد التهابی میباشد.

• عصاره آلوئه ورا - مرطوب کننده قوی، بازسازی کننده و بهبود دهنده است

• عصاره جلبک دریایی - آنتی اکسیدان و دارای خواص ضد التهابی و شامل عناصر و مواد معدنی است.

•استات توکوفرول (ویتامین E)- از سلولها در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت میکند و تعداد زیادی از محققان استدلال کرده اند که اینکار می تواند روند پیری را کند کند.

اثرات "مرطوب کننده برنزه کننده" چیست؟

برنزه کامل

"مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO رنگ برنزه ایده آل را بدون خطر قرار گرفتن در معرض اشعه مضر UV که به پوست آسیب میرساند تولید میکند. پوست نرمتر و درخشنده تر به نظر می رسد.


اثرات طولانی مدت

علاوه بر کاهش چین و چروک در کوتاه مدت، فرمول چند پپتید منحصر به فرد این محصول ترمیم و تقویت پوست پیرشده و چروکیده را بلافاصله با تحریک تولید کلاژن برای ایجاد پوستی صاف، عالی و پویا شروع میکند. بازسازی و تکثیر سلولی در قلب تواناییهای این فرمولاسیون لوکس قدرتمند هستند.


اثر مرطوب کنندگی

بر خلاف برنزه کردن معمول توسط نور خورشید، "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO پوست را خشک نمیکند. در حالی که از پوست با مواد مرطوب کننده سریع الجذب مانند چند پپتیدها، ابریشم، و ترکیبات گیاهی محافظت میکنید به رنگ زیبای دلخواه خود برسید


خواص ضد پیری

با فرمولاسیون منحصر به فرد ابریشم و چند پپتید، "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO با خواص ضد پیری غنی شده است تا رنگ براق و پوست صاف را پرجلوه تر کند.


اثر ماندگار

ترکیب منحصر به فرد از مواد تشکیل دهنده باعث نفوذ بیشتر و ماندگاری رنگ برنزه میشود. مواد تشکیل دهنده منحصر بفرد "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO حداکثر اشباع رنگ را در سراسر پوست برای حصول نتایج مطلوب و پایدار ارائه میدهد.


قدرت ابریشم

قدرت مرطوب کنندگی "مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO از ماده متشکله ابریشم آن مشتق شده است، ایده آل برای درمان و تغذیه پوست به انحاء مختلف. ابریشم یک مرطوب کننده سریع جذب شونده طبیعی است که ترمیم پوست را تسریع میکند، آفتاب سوختگی و سوختگی با باد را تسکین میدهد و چین و چروک را کاهش میدهد و بسیاری از مزایای برجسته دیگر.


رنگ خود را کنترل کنید

"مرطوب کننده برنزه کننده" 4VOO یک فرمول منحصر به فرد است که به شما توانایی ایجاد و تثبیت رنگ برنزه دلخواه شما را میدهد. با مقدار کمی از این کرم لوکس شروع کرده و پس از چند روز مجددا از آن استفاده کرده تا به رنگ تیره تر برسید انگار که تازه از پرواز برگشت از سفر به استوا پیاده شده اید.

قابل استفاده با: